Współpraca

Kim jestem?

W sekcji O mnie znajdziecie kim jestem i trochę na temat historii powstania pomysłu na projekt “IronMat”.

Media społecznościowe i nie tylko…

Zaczynając prowadzenie najpierw Facebooka, później Instagrama (styczeń 2021) nie miałem pojęcia czego się spodziewać. W przeciągu roku zyskałem 600 obserwujących moją Stronę na Facebooku oraz ponad 200 obserwujących mój profil na Instagramie. Nie są to jakieś ogromne liczby, z czego zdaję sobie sprawę, natomiast warto powiedzieć, że udało mi się to pomimo tego, że jestem tylko przeciętnym amatorem biorąc pod uwagę wyniki osiągane na zawodach.

To co jednak pozwala mi stale budować coraz to większe zainteresowanie moimi profilami w mediach społecznościowych to autentyczność i to, że ludzie, którzy ze sportem w swoim życiu nie mieli zbyt wiele wspólnego, a chcieliby zacząć mogą i często utożsamiają się z moją drogą.

Jednak to co sprawia, że ludzie chcą i wracają na moje profile to fakt, że zawsze staram się dołączać wysokiej jakości materiały wizualne – zdjęcia czy wideo oraz teksty, które ludzie lubią czytać.

Chęć tworzenia rzeczy “ładnych” przerodziła się w utworzenie kanału na YouTube. Ten kanał ze względu jednak na dużą ilość wymaganego zaangażowania zostawiam na razie na “specjalne okazje”.

W związku z rosnącym zainteresowaniem zarówno triathlonem wśród społeczeństwa jak i ciągle rosnącą liczbą obserwujących moje konta w mediach społecznościowych zdecydowałem się zaproponować możliwość współpracy.

Zarówno na tym etapie działalności jak i docelowo charakter współpracy nie jest zdefiniowanym “produktem”. Wierząc w dialog i dopasowanie zakresu do prawdziwych potrzeb obu stron jestem po prostu otwarty.

Zatem jeśli

👉 masz pomysł jak mój wizerunek mógłby wesprzeć Twoje cele biznesowe?

👉 masz produkt lub usługę, w których promocji mógłbym pomóc?

👉 masz jakikolwiek inny pomysł jak moglibyśmy współpracować?

to skontaktuj się ze mną na contact[at]wannabeironmat.com

Z możliwości współpracy w sezonie 2022 skorzystało kilku Partnerów.